Auto z polisy OC

      Możliwość komentowania Auto z polisy OC została wyłączona

Miałeś stłuczkę i twój samochód musiał trafić do warsztatu, przez co nie możesz się nim poruszać dopóki nie zostanie naprawione? Znalazłeś się przez to w dużym kłopocie, ponieważ dojeżdżasz samochodem do pracy, odwozisz dzieci do szkoły lub musisz odwozić kogoś na badania? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą jaką jest wynajem auta z OC sprawcy.

Wynajem auta z oc sprawcy przysługuje osobom, które w skutek wypadku straciły możliwość korzystania z samochodu, który służył im jako środek transportu do pracy czy odwożenia dzieci do szkoły. Co ważne nie ma tu znaczenia to, czy poszkodowani mają dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Należy jednak pamiętać o tym, że jeżeli poszkodowany ma inny samochód ubezpieczyciele zwykle nie chcą płacić za wynajem zastępczego auta.

Auto z polisy OC Bydgoszcz

Auto z polisy OC Bydgoszcz

Wynajem auta zastępczego z oc najczęściej obejmuje okres od dnia zaistnienia szkody do dnia odebrania samochodu z warsztatu. Jednak w przypadku szkody całkowitej, czyli takie która uniemożliwia dalsze korzystanie z pojazdu i jego naprawę, auto z polisy OC można wynająć do dnia zakupu innego pojazdu. Jednak nie można przeciągać tego okresu w nieskończoność. Korzystając z oferty jaką jest wynajem auta z oc sprawcy warto o tym pamiętać. Decydując się na takie rozwiązanie należy także mieć na uwadze to jaki samochód wybierzemy w wypożyczalni aut. Musi on znajdować się w tej samej klasie, co nasz uszkodzony pojazd. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem droższego modelu niż nasz, trzeba liczyć się z tym że ubezpieczyciel odmówi zapłaty za bardziej luksusowe auto.

Auto z polisy OC w Bydgoszczy

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest auto zastępcze z polisy OC sprawcy zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie państwa pytania i w razie wątpliwości podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze i najbardziej optymalne.


Zachęcamy również do zdobycia więcej informacji na temat lotniska Bydgoszcz-Szwederowo, jak się do niego dostać, a także jak dokonać wynajmu samochodu w Bydgoszczy.